דלג על Banners
Banners
בית דרך חיים נמל תל אביב - עמוד הבית

שעורי סטודיו- פרטיים/ קבוצתיים

ב"בית דרך חיים" קיימים שני חדרי סטודיו, שבהם ניתן לקיים מדי יום מגוון רחב של חוגים. החוגים מועברים על ידי צוות של מדריכים ומורים מובילים בעולם התנועה והכושר.

 

הפעילות הינה במסגרת אישית- אחד על אחד, רק את והמדריך/ה האישי שלך, בקצב שלך ובהתאמה ליעדים והצרכים שלך, או בקבוצות קטנות של עד 12 מתאמנים בלבד, מה שמאפשר לנו לספק הדרכה צמודה לאימון אפקטיבי לחברייך ולך.

 

השיעורים מתאימים לכל רמה, גיל וסגנון, ופתוחים לנשים ולגברים כאחד. ניתן לקיימם באופן חד פעמי או באופן קבוע. בתאום מראש.

 

 

 

 


מחירים:  

אימון סטודיו אישי, 60 דקות- 190 שח.

אימון סטודיו קבוצתי,  60 דקות, לך ולחברייך, עד 12 אורחים- 1600 שח.

פרטים בטלפון 03-6044044. 

 


 

יוגה איינגר 

השיטה שמה דגש על ריפוי הגוף והנפש ואיזון בין איברי הגוף. הפעילות כוללת שימוש בציוד עזר אשר פותח במיוחד ליוגה איינגר, ככלי לימוד המסייע להישאר זמן רב יותר בתנוחות קשות, ללא מאמץ. שיטה מיוחדת זו מסייעת לאנשים במגוון תחומים: גמישות, חיזוק ואיזון ועוד.

 פילאטיס מזרון  

שיטה המאחדת עקרונות של ריכוז גבוה, מודעות ונשימות עמוקות יחד עם תנועות מבוקרות לעיצוב הגוף והארכת השרירים. מתאים גם למתחילים.

השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות, על ידי מדריכים מוסמכים. זהו שיעור של תנועה וזרימה, המאחר את עקרונות השיטה המאפשרים הבנה של הגוף ושל תנועתו, תוך שימת לב ומודעות לנשימה נכונה, ולתחושה של גוף ארוך, חזק ויציב. אימון בשיטת פילאטיס, יקנה יציבה נכונה, ישפר טווחי תנועה וגמישות המפרקים ועמוד השדרה, ישפר את מערכת הנשימה, את תפקוד רצפת האגן ואת שרירי הבטן העמוקים. השיעור מתבצע באווירה רגועה בשילוב כדור, פיזיו, גומיות ומשקוליות.

 


  

פילאטיס הריון  

שיטה לאימון גופני, המותאמת למהלך ההיריון. האימון נועד לשפר את היציבה ואת התפקוד היומיומי של הגוף. השיטה פועלת על פי מספר עקרונות בסיסיים: תנועתיות, נשימה, איזון, ריכוז, שליטה, דיוק, קצב וזרימה.

 


 

בניית עצם  

שיטת אימון המבוססת על יצירת עומסים על מפרקים בעזרת אביזרים (משקוליות, כדור, גומיות), הגורמת ללחץ על העצמות במטרה לחזקן ולמנוע בריחת סידן. השיטה משפרת את גמישות המפרקים וחיזוק רקמת העצם למניעת דילול העצמות. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות ועם מורים מוסמכים לשיטה, ובאווירה נעימה. 

 


 

עיצוב הגוף

אימון קצבי ודינמי לנשים, לשיפור סיבולת לב ריאה, חיטוב וחיזוק הגוף בשילוב אביזרים כגון משקוליות, כדורים, בודי בר וגומיות.

 


 

מה עוד עשוי לעניין אותך?

סדרת אימונים אישיים
קבוצת הליכה
 

 

 

עבור לתוכן העמוד